Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Kuchyně s ostrůvkem

Pro toho, koho zaujaly kuchyně s ostrůvkem, máme v naší nabídce mnoho typů, které vás mohou inspirovat. Kuchyňské linky s ostrůvkem nabízí prostor navíc, který jistě využijete.

Originální kuchyně s ostrůvkem

Takový ostrůvek u kuchyňské linky je zdánlivě malý kousek nábytku, který však udělá velkou službu! Kuchyně s ostrůvkem mají své kouzlo a nabízí prostor navíc, který se dá rozmanitě využít. Někteří z našich zákazníků si do něj nechali zabudovat troubu, což se nám nejeví, jako nejlepší nápad, protože si takto prodloužili vzdálenost k pracovní desce. Ze stejného důvodu bychom nedoporučovali do ostrůvku zabudovat myčku. 

Jak nejlépe využít ostrůvek u kuchyňské linky?

Protože za sebou máme dlouhá leta působení na trhu s kuchyněmi, můžeme směle tvrdit, že už o nich něco víme! Ostrůvek u kuchyňské linky s ostrůvkem se nejlépe hodí využít ke konzumaci jídel a nápojů, podobně jako jídelní stůl. Díky tomu, že je přímo v kuchyni, hospodyně nebude odstrčená u bude uprostřed dění. Také dobře poslouží jako pracovní plocha.

Uvnitř ostrůvku se nachází úložný prostor, který využijete na uskladnění kuchyňských spotřebičů. Jestliže se rozhodnete pro zabudování dřezu, počítejte s finančně náročnější výstavbou, už jen kvůli přívodu vody a kanalizace.

Kuchyňské studio:

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@gmail.com