Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Levné kuchyně

V široké nabídce levných kuchyní najdete jak kuchyně klasické, tak i moderní typy, ve kterých se vám bude s radostí vařit! Vybírejte z pestré palety barevného provedení i z mnoha variant frézování dvířek.

Levné kuchyně do vašeho domova

V mžiku rozmetáme Vaše obavy z levných kuchyňských linek. Co je levné, nemusí být hned nekvalitní. Dopřejte své kuchyni luxus za nízkou investici a zvolte některé z našich kuchyňských linek. Nechte si u nás zdarma vytvořit grafický návrh kuchyňské linky, díky kterému získáte představu o tom, jak se bude linka ve vaší kuchyni vyjímat. Levné kuchyně vyšperkují úchyty, pracovní desky a příslušenství. Vrhněme se do toho společně.

Proč levnou kuchyni?

  • rychlá výroba
  • nízká cena
  • důkladná montáž
  • úchyty v ceně
  • nízka cena

Levné kuchyňské linky překvapí

Věnujte pozornost fotogalerii levných kuchyní, třeba v ní najdete inspiraci i pro tu vaši. Většinu levných kuchyňských linek dodáme včetně nerezového dřezu s odkapávačem, plastových soklů a úchytů. Otvory na úchyty budou ve dvířkách již předvrtané. Základní MDF deska, ze které jsou kuchyňské skříňky vyrobené je opatřena plastovými hranami, které - narozdíl od papírových hran - poskytnou účinnou ochranu před vlhkostí a mechanickým poškozením.

Sháníte jen malou levnou linku na chalupu, nebo chcete prostě ušetřit? U nás najdete co hledáte.

Kuchyňské studio:

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@gmail.com