Zavřít
Pouze zboží skladem
Cena

 Kč –  Kč

Kuchyňské linky

Naše kuchyňské linky nabízí pestrou paletu barev dvířek i korpusů, velký výběr pracovních desek, typů fréz a veškerého příslušenství. Kuchyňská linka od Macháčka zkrátka nezklame!

Kuchyňské linky rozměr
Podle typu
Podle barvy

Kvalitní kuchyňské linky do vašeho domova

Jestliže si přejete mít doma kuchyňskou linku přesně podle vašich představ, určitě oceníte profesionální řešení, které nabízíme. U kuchyňské linky se přepodkládá, že bude ladit se zbytkem kuchyně a bude odolná vůči mechanickému poškození. Také by měla maximálně využít prostor, který je pro práci tak důležitý! V neposlední řadě by měla vaše kuchyně být praktická a ve všech směrech funkční.

U nás se setkáte s těmi nejkvalitnějšími materiály, které vás nezklamou. Stojí za námi stovky realizovaných kuchyní, z nichž některé najdete ve fotogalerii.

Kuchyňská linka 100 x jinak

Líbí se vám kuchyňská linka laděná do bílé barvy, nebo si přejete tmavý odstín? U nás si určitě vyberete. Přejete si vaši kuchyňskou linku obměnit a oživit? Jsme připraveni vám pomoci s renovací. 

Kompletní služby pro vás:

  • zaměření, návrh a kalkulace ZDARMA
  • výroba kuchyně 3 - 6 týdnů
  • monáž ve vašem domově
  • doprava po celé ČR

Stačí nám sdělit vaše představy, společně je přeměníme ve skutečnost

I levné kuchyňské linky udělají parádu

U nás zdaleka neznamená, že levné = nekvalitní! Levné kuchyňské linky vynikají precizním provedením. Patří mezi ně kuchyňské linky v klasickém rovném provedení, které se hodí především do paneláku. Vybírejte k nim vhodnou pracovní desku, úchyty a veškeré příslušenství, bez kterého se neobejdou ani levné kuchyně.

Doprava kuchyní je zajištěna také naší firmou. Jednotlivé skříňky pečlivě zabalíme a umístíme na palety, kde budou pevně zajištěny. Tak se zabrání poškození během cesty. Můžete využít služeb dopravce a nechat si je vynést až do bytu. Kuchyňské linky dopravujeme po celé ČR.

Kuchyňské studio:

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@gmail.com