Kuchyně na míru

Kuchyně na míru je snem každé hospodyňky. A zdaleka ne nedostupným! Pomůžeme vám vytvořit příjemný a funkční kout pro vaření, přesně podle vašich představ.

Grafické návrhyKuchyně na míru od Kuchyně Macháček
Spočítejte si kuchyni na míru
Fotogalerie kuchyní na míru

Kuchyně na míru Teplice

K bonusům, které máme pro naše zákazníky patří služby, které poskytneme zcela ZDARMA. Patří k nim zaměření (do 20 km od vybrané pobočky), projekt i grafický návrh. Realizace vaší vysněné kuchyně na míru vás nezrujnuje - budete příjemně překvapeni poměrem kvality a ceny. Zárukou jsou naše dlouholeté zkušenosti na trhu s kuchyněmi a realizované kuchyně, které vás mohou inspirovat.

Kuchyňské Studio
Katalog kuchyní
Kuchyňské linky

Nebojte se odvázat

I za málo peněz si u nás užijete spoustu muziky. Jednolitost kuchyně na míru rozbije prosklená skříňka, či výklop, který může být i dvojitý. Velmi zajímavě také působí zakomponování otevřených polic a zakončení a ti, kdo mají k dispozici větší prostor, ho mohou využít k vybudování moderního ostrůvku, který lze využít jako pracovní plochu, nebo jako místo pro odpočinek a servírování pokrmů.

Jestliže by jste rádi nějakou korunu ušetřili a přesto nechcete slevit z vašich požadavků, jistě vás zaujme nabídka kuchyní Diana, která nabízí nejlepší poměr cena / kvalita. 

Kuchyni na míru Teplice - tým zkušených řemeslníků.

Kuchyně na míru a výroba

Na začátku je tedy nezávazné plánování, zaměřování a cenová kalkulace. Jestliže se rozhodnete do toho s námi jít, další kroky jsou již v naší režii. Výroba kuchyně na míru trvá zpravidla 3 - 6 týdnů, podle toho jaký si vyberete typ a jaké mají být její rozměry.

Všechny kuchyňské skříňky mají čelní plochu vyrobenou z kvalitní MDF desky, která je hladká, nebo s jemnou frézou - podle typu kuchyně. Korpus je vyroben z laminátové dřevotřískové desky. Naše skříňky vynikají skvělou údržbou a odolností vůči vlhkosti i vysokým teplotám.

A je hotovo

K dokonalosti vaší kuchyně na míru pak zbývá vybrat vhodné úchytky, pracovní desku, sokly a další příslušenství, bez kterých se kuchyňská linka neobejde.

Rádi vám pomůžeme a poradíme. Společně přeměníme vaše představy a sny ve skutečnost.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@seznam.cz