Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Délka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Cena

 Kč –  Kč

Kuchyňské linky

Naše kuchyňské linky nabízí pestrou paletu barev dvířek i korpusů, velký výběr pracovních desek, typů fréz a veškerého příslušenství. Kuchyňská linka od Macháčka zkrátka nezklame!

Podle typu
Podle barvy

Kuchyňské linky 

Nabízíme kuchyňské linky do malého bytu, venkovského stavení i do moderního interiéru. U nás najdete levné kuchyňské linky i luxusní lesklé kuchyně. V našem obchodě najdete profesionální řešení a přístup. Kuchyňské linky jsou vyrobeny z odolných a pevných materiálů. Vybírejte kuchyňské skříňky, ze kterých lze sestavit kuchyňskou linku přesně dle vašeho přání a představ.

Hledáte inspiraci? Najdete ji ve fotogalerii kuchyní, které jsme pomohli našim zákazníkům realizovat.

Kuchyňská linka srdcem domova

Je zcela na vás, jako kuchyňskou linku zvolíte do vašeho domova. Každý má jiný vkus, požadavky a finanční možnosti. Snažíme se vyhovět každému. Kuchyňská linka musí být především ergonomická a funkční. Nechte si poradit od našich profesionálů, ať se vše povede tak jak má. 

  • V našem katalogu kuchyní najdete všechny typy, které pro vás vyrobíme - malé levné sektorové kuchyhně do paneláku, rohové, do U, i luxusní kuchyňské linky ve vysokém lesku.
  • Máte vybráno a rádi by jste věděli předběžnou cenu vaší vysněné kuchyně? Použijte naší on-line kalkulačku, díky níž lehce zjistíte, jaká bude cena.
  • Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, můžeme spolupracovat on-line, nebo se dostavte osobně do našeho studia. Vypracujeme pro vás grafické návrh, který vám pomůže si vaší budoucí kuchyni lépe představit v prostoru.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@seznam.cz