Katalog kuchyní

Najděte inspiraci v našem katalogu kuchyní, kde vás seznámíme se čtyřmi typy kuchyní, které naše kuchyňské studio realizuje. Potřebujete ušetřit? Sháníte malou panelákovou kuchyni, nebo velkou rohovou? Chcete nádhernou a zároveň účelnou linku? Splníme vám každé vaše přání!

Prohlédněti si kuchyně na míru v katalogu kuchyní

Díky dlouholetému působení na trhu máme vytříbený styl, mnoho zkušeností a klademe velký důraz na kvalitu materiálu. Vyrábíme kuchyně pro každý byt a rodinný dům. 

  • Kuchyně Tina je nejlevnější řada kuchyní pro ty, kdo chtějí ušetřit, nebo shání jen malou linku do paneláku. Skříňky jsou velmi odolné a vynikají snadnou údržbou. Dodáme je již pevně smontované s úchyty zdarma. Vybírejte z pestré palety barevného provedení.
  • Kuchyně Diana patří mezi nejoblíbenější, díky poměru ceny a kvality. Tyto matné skříňky vynikají velkým množství barev a mohou být frézované. Dodáme je již pevně smontované s úchyty zdarma. Dvířka jsou foliovaná, tedy odolnější, hrany opatřeny ochranným systémem.
  • Rustikální kuchyně Bolero je zde pro milovníky originálního rustikálního designu, který podtrhuje zejména krásná patina typické frézování dvířek. I zde můžete vybírat mezi krásnými dřevěnými odstíny.
  • Lesklá kuchyně Carmen pro milovníky moderního designu. Dvířka jsou foliovaná, ve vysokém lesku. Nádherné dekory dvířek podtrhují jedinečný styl této originální kuchyně. Skříňky dodáme pevně smontované.
Matná Diana
Lesklá Carmen
Rustikální Bolero
Levná Tina

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@seznam.cz