Kuchyňské skříňky

Nedílnou součástí každé kuchyně, jsou kuchyňské skříňky. Jednotlivé skříňky neslouží pouze jako úložný prostor, ale mohou se stát také její designovou součástí. 

Ihned k odběru
Skříňky podle typu
Levné skříňky Tina
Matné skříňky Diana
Lesklé skříňky Carmen
Rustikální skříňky Bolero

Kvalitní kuchyňské skříňky do vašeho domova

Pokud vlastníte sbírky křišťálového či porcelánové nádobí, nebo chcete pouze vystoupit z běžné kuchyňské šedi a toužíte osvěžit místnost, pak Vás jistě zaujmou prosklené skříňky. Skvěle lze využít také prostor pod dřezem, kde můžete do kuchyňské skříňky umístit čisticí prostředky.

Všechny naše kuchyňské linky mají čelní plochu vyrobenou z kvalitní MDF desky, která může být u některých typů samostatných kuchyňských skříněk hladká a u dalších - jako je například provedení kalvádos - s jemnou frézou. Korpus kuchyňských skříněk je vyroben z laminátové dřevotřískové desky. Tento materiál je vynikající na údržbu a odolává vysokým teplotám i vlhkosti.

Kuchyňská skříňka v mnoha provedeních

Na našich stránkách naleznete matné, lesklé i rustikální skříňky, stačí si jen vybrat typ, velikost a materiál a můžete se dát směle do rekonstrukce. Kuchyňská skříňka se stane dokonalou, pokud k ní vyberte na našich stránkách z velkého množství úchytů, těsnících lišt či pracovních desek, bez kterých se kuchyň neobejde.

Doprava kuchyňských skříněk

Kuchyňská skříňka horní, spodní, prosklená či s policemi, všechny dorazí do vašeho domova již pevně smontované (kromě rohových skříněk, kde sestavení brání jejich rozměry), umístěné na paletách a pevně zajištěné, aby nedošlo k poškození během cesty.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@seznam.cz