Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Cena

 Kč –  Kč

Potravinové skříně

Vybírejte potravinové skříně jedno, či dvoudveřové, v šířce od 40 do 80 cm. V kuchyni vám také dobře poslouží potravinový sloupek vysoký 128 cm. Každá potravinová skříň nabízí pestrou paletu barevného provedení.

Potravinová skříň v mnoha variantách

Chcete prakticky zorganizovat rozmístění pomůcek potřebných k vaření, kuchyňských robotů, koření a potravin? S tím vám snadno pomůže vhodná potravinová skříň. Nabízíme ji v šířce 40, 50 a 60 v jednodveřovém provedení. Potravinová skříň široká 70 a 80 cm má dvoje dvířka. Uvnitř se nachází police, které poskytují prostor pro uskladnění všeho potřebného. Pro náročnější zákazníky máme v nabídce také potravinku s drátěným programem, který vám pomůže s lepší organizací.

Potravinové skříně jako součást kuchyně

Pokud dispozice vaší kuchyně umožňují umístění potravinové skříně, určitě neváhejte s jejím pořízením. Využít můžete také potravinové skříně s otvorem na mikrovlnku a vestavnou troubu. Skříň na potraviny dorazí do vašeho domova již pevně smontovaná, takže odpadají starosti s monáží. V dvířkách budou předvrtané otvory na úchytky. 

Vybírejte z pestré palety barevného provedení.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@seznam.cz