Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Moderní kuchyně

Do moderní domácnosti beze sporu patří moderní kuchyně. U nás je z čeho vybírat - může vás inspirovat například moderní kuchyně fotogalerie, kde najdete mnoho typů zajímavých kuchyní v originálním designu.

Moderní kuchyně

Chcete vnést do své kuchyně nádech moderna? Nudí Vás klasické motivy a okoukané vzory? Pak si určitě zvolíte některou z moderních kuchyňských linek. Jelikož se v našem obchodě specializujeme na kuchyňské linky, rádi bychom vám představili některé z nevšedních typů a řešení kuchyňských linek. Nabízíme také návrhy kuchyní, které vám ihned ukážou, jak lze řešit rozmístění spotřebičů a kuchyňských skříněk. Pro náročné zákazníky, nabízíme také rohové kuchyňské linky nebo linky do tvaru U.

Inspiraci najdete ve fotogalerii

Co dělá kuchyni moderní? Předně je to zpracování, ať již designové, či barevné. K moderním kuchyním patři lesklé typy, z nichž některé hrají pestrými barvami. Celkový dojem však tvoří také příslušenství - pracovní desky, úchyty, dřezy a baterie a v neposlední řadě moderní spotřebiče, které musí být v souladu se stylem kuchyňské linky.

Jestliže se stále nemůžete rozhodnout, podívejte se pro inspiraci do naší fotogalerie moderních kuchyňských linek. Moderní kuchyně fotogalerie inspirace je tu pro vás!

Kuchyňské studio:

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@gmail.com