Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Rohové kuchyně

Toužíte po rohové kuchyni a stále se nemůžete rozhodnout, jak by měla vypadat? Rohové kuchyně v naší nabídce mají mnoho variant a jejich cena je velice příjemná.

Praktické rohové kuchyně

Provedení do rohu u rohové kuchyně, umožňuje zakomponování rohové skříňky, která poskytuje velkorysý úložný prostor, který můžete využít na uskladnění čistících prostředků, nebo ukrytí odpadkového koše. Jako jedinou, tuto skříňku dodáme v demontu, kvůli jejím rozměrům. Kuchyňské linky rohové mohou mít rohovou skříňku také v horní části. I ta poskytne velký úložný prostor a pokud zvolíte otevřenou rohovou skříňku s policemi, naskytne se vám příležitost vyšperkovat vaši vysněnou kuchyni dekoračními předměty, či rodinnými fotografiemi.

Výroba rohové kuchyňské linky

Výroba rohové kuchyňské linky odvisí od jejích rozměrů. Doba dodání je zpravidla dlouhá 3 - 6 týdnů. Pokud si přejete ušetřit, jistě uvítáte, že v naší bohaté nabídce najdete také levné rohové kuchyňské linky, které si však nezadají ve kvalitě provedení s těmi ostatními.

Svěřte nám své představy o tom, jak by vaše kuchyně měla v budoucnu vypadat. Oceníte profesionální přístup a kompletní služby.

 

 

Kuchyňské studio:

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@gmail.com