Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Rustikální kuchyně

Stále velmi oblíbené a stále v kurzu - to jsou rustikální kuchyně. V naší nabídce najdete mnoho typů za skvělé ceny. S hledáním té pravé do vašeho domova vám možná pomůže rustikální kuchyně fotogalerie inspirace.

Oblíbené rustikální kuchyně 

Fandíte rustikálnímu stylu a nebojíte se váši domácnost ozvláštnit, aby vystoupila z běžné šedi? Rustikální kuchyně zcela jistě nenechají žádnou návštěvu odejít bez povšimnutí. Rustikální kuchyňské linky dodají útulnou atmosféru s kapkou nostalgie. Vhodné příslušenství a doplňky ji jen dovedou k dokonalosti. Mezi našimi zákazníky jsou také oblíbené kvůli tomu, jak se dobře kombinují s ostatním zařízením interiéru i barvou na stěnách.

Výroba rustikální kuchyňské linky

Využijte služeb, které nabízíme - ZDARMA vám vypracujeme grafický návrh i cenovou kalkulaci a kuchyň u  vás doma také ZDARMA zaměříme. Samotná výroba rustikální kuchyňské linky trvá zpravidla 3 - 6 týdnů, v závisloti na jejích rozměrech. Čelní plochy dvířek, vyrobené z odolného lamina zdobí typická fréza a ručně nanesená patina v barvě, kterou si vyberete. Hrany skříněk jsou opatřeny plastovou páskou, která je tak chrání před poškozením i vlhkostí mnohem lépe, než hrany papírové.

Nevíte jakou kuchyni vybrat? Rustikální kuchyně fotogalerie inspirace je zde pro vaší lepší představu. 

 

 

Kuchyňské studio:

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@gmail.com