Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Spotřebiče do kuchyně

Třešničkou na dortu ve vaší domácnosti se stanou spotřebiče. My vám nabízíme veškeré kuchyňské spotřebiče od těch nejlepších výrobců. Vybírat můžete z mnoha rozměrů, barev a variant.

Digestoře
Ledničky
Mikrovlnky
Myčky
Trouby
Varné desky

Vestavné spotřebiče do moderní domácnosti

Ve vaší domácnosti vám budou vestavné spotřebiče každodenně po ruce. Lze od nich tedy očekávat technologickou vyspělost, díky níž vám ušetří práci. Vestavné spotřebiče, jako jsou trouby, sporáky, či varné desky vám pomohou s přípravou jídla pro vaše nejbližší a navíc nádherně vypadají a jejich moderní design, který se hodí do každé kuchyně jistě oslní každého návštěvníka. I rozměrově náročnější vestavná lednice však nemusí rozbít celkový ráz a styl kuchyně. Díky svému provedení jsou vestavěné spotřebiče nenápadnými, však tolik využívanými pomocníky v každé moderní domácnosti. Vestavné spotřebiče - sety, umožní nakoupit vybavení za velmi výhodnou cenu!

Domácí spotřebiče jako nedílná součást kuchyně

Domácnost by měla působit příjemně a harmonicky. Obzvlášť ženy v kuchyni tráví možná více času, než je jim milé, proč si tedy tento čas nezpříjemnit? Od toho jsou tu domácí spotřebiče, aby ušetřily vzácné chvíle, které můžete věnovat vašim blízkým. Vybírejte kuchyňské spotřebiče z naší pestré nabídky. Toto základní vybavení bytu a domu u nás pořídíte od těch nejlepších výrobců, navíc za přijatelné ceny.

Nechte se hýčkat

K nezbytnému vybavení patří vestavné a volně stojící spotřebiče, ale nezapomínejte si udělat radost menšími kuchyňskými pomocníky, kteří vám spříjemní život. K takovým patří sušičky, jogurtovače, topinkovače a spousta dalších, které také najdete v nabídce našeho obchodu.

TIP: máte domácnost vyladěnou v retro stylu? Pořiďte si do ní retro spotřebiče a bude dokonalá!

 

 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@seznam.cz