Barevné provedení Lesklé kuchyně

Barvu kuchyně určují kuchyňské skříňky. Skříňky se skládá z korpusu a dvířek. Volitelné barevné dekory uvidíte v galeriích níže. 

Barevné provedení foliovaných lesklých dvířek

Nabízíme opravdu širokou nabídku různých barev dvířek, jak se můžete přesvědčit na fotografiích níže. Jakoukoli barvu lze aplikovat na jakoukoli frézu dvířek. Tím je zaručeno, že u nás si vybere skutečně každý. Přehled frézování dvířek najdete zde.

Bílá HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Bordó HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Černá HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Červená HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Krém HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fialová HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fino bílé HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fino hnědé HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Grafit HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fino šedé HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fino Heban HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Heban světlý HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Jasno HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Magie černá  HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Magie světlá HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Makasar HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Mirage černá  HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Mirage světlá HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Mocca HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Vanilka HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Venge magie HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Wiaz světlý HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Zelený HG

Barevné provedení korpusu lesklé kuchyně

Korpus je vlastně kuchyňská skříňka s policí, ke které se přidělají vybraná dvířka. Korpus skříňky není skoro vidět a  je mechanicky odolný.

Korpus kuchyňské skříňky Aluminium Korpus kuchyňské skříňky Bílý Korpus kuchyňské skříňky Buk Korpus kuchyňské skříňky Cyprus Korpus kuchyňské skříňky Dub mléčný Korpus kuchyňské skříňky Dub sonoma Korpus kuchyňské skříňky Kalvádos Korpus kuchyňské skříňky Klon Korpus kuchyňské skříňky Loredo světlé Korpus kuchyňské skříňky Olše Korpus kuchyňské skříňky Ořech Korpus kuchyňské skříňky Šedá Korpus kuchyňské skříňky Havana Korpus kuchyňské skříňky Grafit Korpus kuchyňské skříňky San remo tmavé Korpus kuchyňské skříňky vanilka

Sestavte si kuchyň

Hledáte-li inspiraci pro svoji novou kuchyň, doporučujeme podívat se na námi realizované kuchyně. Pokud již máte jasno, sestavte si kuchyň z naší nabídky kuchyňských skříněk.

Nevíte-li si rady se svojí kuchyní, kontaktujte některou z našich poboček kuchyňských studií a my Vám rádi poradíme.

Kuchyňské studio:

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@gmail.com