Barevné provedení rustikální kuchyně

Kombinace dvířek a barevného provedení Rustikal

Rustikální kuchyně mají na výběr čtyři dekory dřeva - kalvádos, dub vinný, dub starý a ořech střední. Dvířka se vyrábějí s typickým rustikálním vzorem M20. Od kuchyně Standard se odlišují patinou, která je nejvíce patrná v záhybech frézování dvířek. 

Frézování rustikálních kuchyňských dvířek Dub víno       Frézování rustikálních kuchyňských dvířek Dub starý       Frézování rustikálních kuchyňských dvířek Locarno       Frézování rustikálních kuchyňských dvířek Ořech střední

Barevné provedení korpusu rustikální kuchyně

Korpus je vlastně kuchyňská skříňka bez dvířek, včetně poličky. Korpus je opatřen ABS hranou a proto je vodě odolný. Nabízíme korpusy šíře 16 - 18 mm. 

Korpus kuchyňské skříňky Aluminium Korpus kuchyňské skříňky Bílý Korpus kuchyňské skříňky Buk Korpus kuchyňské skříňky Cyprus Korpus kuchyňské skříňky Dub mléčný Korpus kuchyňské skříňky Dub sonoma Korpus kuchyňské skříňky Kalvádos Korpus kuchyňské skříňky Klon Korpus kuchyňské skříňky Loredo světlé Korpus kuchyňské skříňky Olše Korpus kuchyňské skříňky Ořech Korpus kuchyňské skříňky Šedá Korpus kuchyňské skříňky Havana Korpus kuchyňské skříňky Grafit Korpus kuchyňské skříňky San remo tmavé Korpus kuchyňské skříňky vanilka

Použitý materiál MDF kuchyňských dvířek

Grafický návrh na váš e-mail Zdarma, včetně cenové kalkulace

Materiál MDF je vhodný pro použití právě na čelní plochy kuchyňských dvířek. Základním materiálem je ekologická MDF deska. Do této desky je podle výběru zákazníků vyfrézovaný tvar frézování. U rustikální kuchyně je to pouze frézování M20. 

Po této kosmetické změně je deska MDF nastříkána voděodolným PUR lepidlem a za velmi vysokého tlaku a teploty jsou opatřena vybranou foliíí dekory dřeva - kalvádos, dub vinný, dub starý a ořech střední.

 Výhody dvířek MDF

  • rychlá výroba a tedy i dodání celé kuchyně
  • zdarma jeden typ úchytů (aktuální nabídku zjistíte v našich kuchyňských studií)

Kuchyňské studio:

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Tyršova 1833/6, 415 01, Teplice, MAPA 
Telefon: +420 720 417 446, email: kuchynejanplachy@gmail.com